محصول SMC یک آمیزه ی پلیمری تقویت شده با الیاف شیشه و مواد معدنی بر پایه ی رزین های ترموست می باشد. که به شکل ورقه ای عرضه شده و با استفاده از قالبگیری فشاری، قابلیت تبدیل شدن به طیف وسیعی از محصولات را داراست. این محصول جایگزین بسیار مناسب فلزات از لحاظ استحکام فیزیکی بالا، مقاومت عالی در برابر ضربه و حرارت، ضریب انبساط حرارتی یکسان با فلز و ظاهر کاملا صاف و براق علیرغم وزن کمتر، می باشد. همچنین جایگزین بسیار مناسبی برای پلاستیک های معمولی از نظر مقاومت عایقی و خوداطفا بودن است.

سهولت شکل دهی و قابلیت اعمال طراحی های پیچیده و کامل تنها در قالب یک قطعه و دارا بودن طیف وسیعی از خواص فیزیکی و شیمیایی دلخواه، سبب گسترش استفاده از این محصول در صنایع مختلف از جمله حمل و نقل ریلی، خودرو، آب و برق، فاضلاب و بسیاری کاربردهای دیگر شده است.

محصول BMC یک آمیزه ی پلیمری تقویت شده با الیاف شیشه  و مواد معدنی بر پایه ی رزین های ترموست می باشد. که به شکل خمیر فشرده عرضه شده و با استفاده از قالبگیری فشاری و نیز تزریق، قابلیت تبدیل شدن به طیف وسیعی از محصولات را داراست. این محصول جایگزین بسیار مناسب فلزات از لحاظ استحکام فیزیکی بالا، مقاومت عالی در برابر ضربه و حرارت، ضریب انبساط حرارتی یکسان با فلز و ظاهر کاملا صاف و براق علیرغم وزن کمتر، می باشد. همچنین جایگزین بسیار مناسبی برای پلاستیک های معمولی از نظر مقاومت عایقی و خوداطفا بودن است.

سهولت شکل دهی و قابلیت اعمال طراحی های پیچیده و کامل تنها در قالب یک قطعه و دارا بودن طیف وسیعی از خواص فیزیکی و شیمیایی دلخواه، سبب گسترش استفاده از این محصول در صنایع مختلف از جمله خودرو، آب و برق، فاضلاب و بسیاری کاربردهای دیگر شده است.

قطعات تولیدی SMC و BMC

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه رهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای